K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Den pro klobouk

Tradice, styl a elegance > Den pro klobouk
Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##DATE1##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##DATE2##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##DATE3##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Vydejte se za příběhem města klobouků a milionářů prostřednictvím komentované projížďky historickým autobusem TATRA z roku 1928!
Autobus TATRA z roku 1928 vás zaveze do časů, kdy byl Nový Jičín – město klobouků – jedním z nejbohatších center severovýchodní Moravy. Dokonce se mu říkalo "město milionářů". Klobouky se odtud dodávaly na císařský dvůr do Vídně a vyvážely do celého světa.

Cestou uvidíte dům, kde se klobouky začaly vyrábět poprvé. Navštívíte jednu z vil továrníka Hückela i vnější prostory továrny TONAK. Poslední zastávkou pak bude interaktivní expozice klobouků Návštěvnického centra Nový Jičín.
 
V případě nepříznivých klimatických podmínek (silný vítr, déšť, mráz), technické závady historického autobusu a dle aktuální epidemiologické situace a rozhodnutí MZ ČR a KHS MS si vyhrazujeme právo projížďku zrušit nebo ji přesunout na jiný termín. Pokud se nebudete moci zúčastnit náhradního termínu, budou vám peníze vráceny zpět na účet.
 
 
Nástupní místo: Návštěvnické centrum NJ
Délka programu: 2h 30min
Cena: plná 150 Kč, snížená 50 Kč (děti 10 – 15 let)
Další info: Pro děti do 10 let nevhodné. Kapacita 11 osob/jízda.
Kontakt
Návštěvnické centrum Nový Jičín
Masarykovo náměstí 45
741 01 Nový Jičín
Beskydy-Valašsko
Facebook
Název souboruPopisStáhnout