K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Den pro klobouk

Tradice, styl a elegance > Den pro klobouk
Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##

Den pro klobouk

Vydejte se za příběhem města klobouků a milionářů prostřednictvím komentované projížďky historickým autobusem TATRA z roku 1928!
Autobus TATRA z roku 1928 vás zaveze do časů, kdy byl Nový Jičín – město klobouků – jedním z nejbohatších center severovýchodní Moravy. Dokonce se mu říkalo "město milionářů". Klobouky se odtud dodávaly na císařský dvůr do Vídně a vyvážely do celého světa.

Cestou uvidíte dům, kde se klobouky začaly vyrábět poprvé. Navštívíte jednu z vil továrníka Hückela i vnější prostory továrny TONAK. Poslední zastávkou pak bude interaktivní expozice klobouků Návštěvnického centra Nový Jičín.
 
V případě nepříznivých klimatických podmínek (silný vítr, déšť, mráz), technické závady historického autobusu a dle aktuální epidemiologické situace a rozhodnutí MZ ČR a KHS MS si vyhrazujeme právo projížďku zrušit nebo ji přesunout na jiný termín. Pokud se nebudete moci zúčastnit náhradního termínu, budou vám peníze vráceny zpět na účet.
 
 
Kontakt Cena
Návštěvnické centrum Nový Jičín
Masarykovo náměstí 45
741 01 Nový Jičín
+420 556 711 888
Beskydy-Valašsko
Facebook
Zdarma
Plné120
Děti50
Senioři120
(poznámka ke vstupnému - placeholder)
Název souboruPopisStáhnout