K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Areál čs. opevnění Darkovičky

Odvaha, hrdost a odhodlání > Areál čs. opevnění Darkovičky
Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##DATE1##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##DATE2##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##DATE3##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Vydejte se za vojenskou historií Československa, vnímejte tíhu zrady, sílu odvahy i odhodlání bránit svou vlast. V opevnění u Hlučína-Darkoviček, které je evropsky ceněnou ukázkou fortifikačního systému, se díky zdejšímu autentickému a navíc funkčnímu vybavení vžijete do pocitů obránců státu velmi snadno. Dění v okolí budete sledovat periskopy a záměrnými dalekohledy, zkusíte, jak těžké je roztočit ventilátor klikou… A během skvělých akcí, které se konají několikrát do roka, prožijete na vlastní kůži i střet československých a německých jednotek!
Zažijte pocity vojáka bránícího v bunkru hranice a zjistěte, jaký byl vojenský i všední život osádky pevností za 2. světové války


 
Nástupní místo: vstup do bunkru
Délka programu: 0h 45min
Cena: základní 50 Kč, snížená 30 Kč, rodinné 110 Kč
Další info: Kapacita max. 20 osob/prohlídka.
Kontakt Otevírací hodiny
Areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky
Darkovičky
748 01 Hlučín
Opavské Slezsko
Otevřeno také o svátcích. V ostatní dny je možné bunkr navštívit pouze po předchozí telefonické domluvě. Poslední vstup je v 16:30.
Název souboruPopisStáhnout