K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Villa Cafe

Kde to zavoní > Villa Cafe
Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Už při příjezdu k překrásné vile postavené ve stylu pozdního baroka obklopené rozlehlou romantickou zahradou s majestátným javorem si budete připadat, jako byste se ocitli v jiné době. Jakmile honosným vstupem lemovaným sloupy vkročíte dovnitř a spatříte prostornou, dřevem obloženou halu přes dvě patra s mohutným dřevěným schodištěm a bohatě zdobeným krbem, budete se muset štípnout, abyste se přesvědčili, že se vám nezdá o filmu pro pamětníky.
Do reality vás uvede až přítomnost moderního pressovače, ve kterém vám zde připraví výtečnou kávu z rodinné pražírny. Jakmile se ale usadíte, stejně se vám bude zdát, že co nevidět uslyšíte zvoneček pana továrníka Heinricha Steuera, který si vilu nechal postavit již v roce 1931, aby si do své pracovny zavolal pro komorníka.

Náš tip: Exkluzivní prohlídky Krnovské synagogy 
Nástupní místo:
Délka programu: h min
Cena:
Další info:
Kontakt
První Villa Cafe s.r.o.
Zacpalova 964/1
794 01 Krnov
Jeseníky
Facebook
Název souboruPopisStáhnout